Alanya’da Rus turist zombi ilacı aldı, polisler müdahale etti

Alanya‘da uyuşturucu krizine giren Rus Turist, polislere ecel teri döktürdü

Uyuşturucunun etkisi ile içi yanan turist polislere Rusça -İngilizce “su su” diye bağırdı

3 litrenin üstünde buz gibi suyu içen turistin susuzluğunu yine de giderilemedi

Polisler zehirlenmesin diye serinlemesi için üstüne buz gibi su döktü

Kendini yerden yere atan elleri kelepçeli turist polis aracına binbir güçlükle bindirilebildi

ANTALYA – Antalya’nın Alanya ilçesinde sahte alkol ya da ‘zombi’ tabir edilen sentetik uyuşturucu aldığı tahmin edilen Rus turist krize girerek yaklaşık 15 polise adeta ecel teri döktürdü. Polis ekipleri “su su” diye bağıran turisti sakinleştirmek için önce 3 litre buz gibi su ikram etti, ardından ise zehirlenme ihtimaline karşı suyu üzerine döktü. Her şeye rağmen skinleşmeyen turist araca bimemek için dakikalarca direndi, kendini yeren yere attı.

Olay gece saat 00.30’da Güller Pınarı Mahallesi Kerim Kaptanlar Sokak üzerinde bulunan 4 yıldızlı bir otelin önünde meydana geldi. Alınan bilgiye göre; otel önünde üzerini çıkartan turist bağırmaya ve kendini yere atmaya başlayınca olay yerine polis çağrıldı. Rus olduğu anlaşılan turisti sakinleştirmekte güçlü çeken polisler yardımcı ekip çağırdı. Bölgeye 15’e yakın resmi polis ve bekçi sevk edildi. Yere yatırılıp elleri kelepçelenen Rus, polis aracının arkasına bindirilmek istendi ancak tüm uğraşlar çaba vermedi. Resmi polis aracının arkasına büyük ve küçük tuvaletini yapan Rus turist için daha büyük bagajı olan araç istendi.

Rusça ve İngilizce “Su, su” diye bağırdı

Rusça ve İngilizce “Su, su” diye bağıran turist bir türlü sakinleşmeyince polisler tarafından kendisine buz gibi soğuk su içirildi. 3 litrenin üstünde su için turist halen uyuşturucunun etkisi ile kendini yerden yere atarak su istemeye devam etti. Bunun üzerine su komasına girmesi endişesiyle polisler tarafından yerde yatan turistin üstüne soğuk su döküldü. Çevrede bulunan yerli ve yabancı vatandaşlar olup biteni şaşırarak ve korku dolu gözlerle izlerken, olay yerine gelen narkotik büroya ait sivil araca bindirilen Rus turist hastaneye kaldırıldı.

Hastanede sakinleştirilen Rus turist karakola götürülerek uyuşturucu madde ya da sahte içkiyi nereden aldığına dair narkotik ekipleri tarafından sorgulandı.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yaşam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x