Mahmut Uslu’dan Ali Koç’a: Bu kalıbının adamı çıkmadı

Eski Fenerbahçe yöneticisi Mahmut Uslu, sarı-lacivertlilerin Başkanı Ali Koç‘a sert sözlerle yüklendi. Aziz Yıldırım ile Ali Koç arasındaki tartışmaya katılan Uslu, Ali Koç’a “Bu kalıbının adamı çıkmadı. Bir koç değil bu. Lan Türkiye’ye FETÖ’ye posta atan adama senin cesaretin yok diyosun. Fenerbahçe Başkanının lider olması lazım. Bu liderliği beceremedi” dedi.

Fenerbahçe eski yöneticisi Mahmut Uslu, Ali Koç hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Aziz Yıldırım’la Ali Koç arasındaki tartışmayla ilgili konuşan Uslu, Koç için sert ifadeler kullandı.

Mahmut Uslu’nun 434 Digital’e yaptığı açıklamalar şöyle:

“Bu kalıbının adamı çıkmadı”

“Ergen ya, ergen. Ergen açıklamaları yapıyor. Aziz Yıldırım’a onu bunu dersin de “karşıma çıkmaya cesaretin yok…” Oha yani… Yanındakilere yancıları da var demiş. Yancıları kim acaba biz yancı mıyız. Valla ona sormak lazım. Yani bu gel gel yapıyor Aziz’e. Adamın bir şeye karıştığı yok 2 kere basın toplantısı yaptı, doğru düzgün transfer yap, başarılı ol dedi.

Bir şey demedi ki. Eğer başarılı olmazsan da ben değil seni taraftar ve kongre üyeleri gönderecek dedi. Bundan daha doğru dürüst bir şey olabilir mi. Bir de seni gönderirlerse ve Saadettin Saran gibi adamları kast etti, kulüpten menfaat sağlayan adamlar olursa o zaman da aday olurum dedi daha ne desin. Bu kalıbının adamı çıkmadı. Bir koç değil bu. Lan Türkiye’ye FETÖ’ye posta atan adama senin cesaretin yok diyosun. Fenerbahçe Başkanının lider olması lazım. Bu liderliği beceremedi, bu fıs, olamadı bitti, el fatiha.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x