Nilperi Şahinkaya’ya Ağza Alınmayacak Laflar Ettiği Söylenen Burak Deniz’e Dava Açıldı

Ekranların ve magazin dünyasının sevilen yüzlerinden Burak Deniz, gündeme gelmeye devam ediyor. Deniz, son olarak Nilperi Şahinkaya’ya ağza alınmayacak laflar ettiği iddiasıyla gündeme gelmişti. Şahinkaya ve arkadaşlarına küfürler etttiği söylenen ünlü oyuncu hakkında dava açıldı. 

Gelin detaylara bakalım.??

Ekranların sevilen ismi Burak Deniz, magazin gündeminde de sık sık adından söz ettiriyor bildiğiniz gibi.

Bir dönem Büşra Develi ile olan ilişkisiyle gündemimizden düşmeyen Burak Deniz, son olarak yaşadığı ilişkilerle adından söz ettiriyor.

Geçtiğimiz günlerde Bestemsu Özdemir ile yakınlaştığı görülen Burak Deniz hakkında yeni aşk iddiaları ortaya atılmıştı.

Katıldıkları bir organizasyonda saatlerce birlikte dans ettiği görülen çiftten, o görüntülerden sonra henüz ne bir açıklama geldi ne de bir fotoğraf.

Maraşlı ve Şahmaran dizilerindeki karakterleriyle akıllara kazınan Burak Deniz bir yandan da yeni bir diziyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Burak Deniz’in bugün gündemimize gelme sebebi ise oynadığı diziler değil. Geçtiğimiz sene Şahmaran dizisinin setinde Nilperi Şahinkaya ile girdiği bir tartışma.

Öncelikle olayları bilmeyenler için özetleyelim:??

Şahmaran dizisinin seti için Adana’da bulunan Burak Deniz, o sırada Altın Koza Ödülleri için Adana’da olan ünlüler ile bir araya gelmişti. Deniz, Nilperi Şahinkaya’nın masasına gittiğinde ise ünlü isme ve sevgilisine hakaret ettiği iddia edilmişti.

Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi Emre Yusufi’nin masasına sık sık gittiği görülen Deniz’in, ortamın gerilmesine sebep olduğu söylenmişti.

Alkolün etkisinde olan ünlü oyuncunun, çifte küfürler ettiği ve sonunda Şahinkaya’nın masadan ayrıldığı söylenmişti.

Masadan ayrılan Nilperi Şahinkaya’ya Burak Deniz arkasından “”S…r git” ve ”Or…” diye bağırdığı söylenmişti.

Bu küfürler üzerine kendisini tutamayan Yusufi ise Burak Deniz’in üzerine yürümüştü. Burak Deniz ise ”Bana mı vuracaksın, vur hadi” diye bağırarak tepki göstermişti.

Emre Yusufi, daha sonra yaptığı açıklamalarda bu iddiaları doğrulamış ve neler yaşandığını açıklamıştı.

Yaptığı açıklamalarda ” Burak toplamda masamıza dört defa 10’ar dakika arayla gelip özellikle ilk başta yakın arkadaşıma küfürlü tacizde bulunmuştur. 3. gelişinde Nilperi hiç diyaloğa girmeden odasına çıkmak için kalktığında ‘S… git’ diyor ve biz hala hiçbir karşılık vermeden onu uyarıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Nilperi Şahinkaya ve Burak Deniz arasındaki bu hakaret iddiaları, mahkeme salonuna taşınmıştı.

Şahinkaya’nın avukatı, Adana Adana Başsavcılığı‘na verdiği şikayet dilekçesinde Burak Deniz tarafından hakarete maruz kaldığını belirtmişti. Ayrıca, Şahinkaya’nın arkadaşı Necmi Deniz Akıncı da hem alenen hakaretten hem de darp eyleminden şikayetçi olmuştu.

Emre Yusufi’nin ifadesinin alındığı ve kamera kayıtlarının incelendiği soruşturmada, karar alındı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, Burak Deniz hakkında Nilperi Şahinkaya‘ya yönelik alenen hakaret ve Necmi Deniz‘e yönelik alenen hakaret ve basit yaralamaya teşebbüs nedeniyle dava açılmasına karar verildi.

Savcılık, toplam 7 yıl 2 ay hapis cezasıyla yargılanacak olan Burak Deniz’in ‘kişilerin huzur ve sükununu bozma suçundan’ ise kovuşturmaya yeri olmadığı yönünde karar aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x