Ünlü Rüya Yorumcusu Murat Göğebakan’ın Ölmeden Önce Gördüğü İlginç Rüyasını Anlattı!

Hayalhanem isimli YouTube kanalına konuk olan ünlü rüya yorumcusu Mehmet Emin Kırgil, Murat Göğebakan’ın kendi ölümünü rüyasında gördüğünü söyledi. Gördüğü rüyanın detaylarını anlatan Kırgil, Göğebakan’ın o rüyasından 8 ay sonra vefat ettiğini belirtti.

Kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=Hmmoj…

Şarkılarıyla hepimizi mest eden bir sanatçıydı Murat Göğebakan. Anadolu rock müziğinin sevilen isimlerinden olan Göğebakan, ne yazık ki kansere yenik düşerek 2014 yılında hayatını kaybetmişti.

Ölümüyle herkesi yasa boğan sanatçının hayat hikayesi ve hastalığı sürecinde yaşadıkları da bizleri kahretmişti. Göğebakan ölüm döşeğindeyken eşi Sema Bekmez’in sanatçının evlerini, arabalarını ve paralarını alıp bir adamla kaçtığı iddia edilmişti.

Yıllar sonra ise Murat Göğebakan’ın ölümüyle ilgili ilginç bir detay ortaya çıktı. Televizyon programlarında gördüğümüz rüya yorumcusu Mehmet Emin Kırgil, Murat Göğebakan’ın kendi ölümünü rüyasında gördüğünü söyledi.

Hayalhanem isimli YouTube programına konuk olan Kırgil, Murat Göğebakan’ın hastalanacağını rüyasında gördüğünü ve kendisini uyardıktan sonra hastaneye giderek hastalığını öğrendiğini söyledi.

Kırgil, Murat Göğebakan’ın gördüğü rüyayı kendisine şöyle anlattığını aktardı:

“Ben babamın evinde balkondaki çiçekleri suluyordum. Bir anda pencere açıldı. Her bir kanadı 3 metre olan bir kuş geldi. Bana ‘Murat, benimle beraber gel.Ayaklarımı tut ben seni götüreceğim’ dedi. Ben de kuşun ayaklarından tuttum. Beni apartmanların arasından gökyüzüne uçurmaya başladı. 4 tarafı deniz olan bir adanın ortasına indik. Ve indiğimizde insanlar sıradaydı. En ön tarafta bir masa var masanın arkasında bulunanlar pelerinli yüzleri gözükmüyor. Önlerindeki defterdeki sayfa açıldıkta ‘Sen sağa git, sen sola git’ diye telkin veriyorlardı. Bana sıra geldi. Bana ‘Sen sağa git’ dedi. Ben de sağa gittim. Kuş tekrar aşağıya geldi. Ayaklarından tuttum. Tekrar beni uçurdu başka bir adaya götürdü. Her çeşit meyveler, sebzeler, her türlü sular akıyor. Bunları aldık kullandım. Sonrasında kuşu çağırdım ‘Beni geri götür’ dedim. Kuş da ‘Sen artık gitmeyeceksin’ dedi. Ve ben uyandım.”

Bu rüyayı duyan Kırgil de Göğebakan’a ‘Güzel yerlere geleceksin, başarılı olacaksın.’ dediğini söyledi. “Hasta bir adamdı. Bizim ona kalkıp da ‘Sen öleceksin’ dememiz yakışmazdı.” dedi.

Israr edince o kuşun Azrail olduğunu, kendisini götüreceğini, vaktinin daraldığını söylediğini anlattı. Göğebakan’ın da ‘Ben gitmeye hazırım’ dediğini ve 8 ay sonra da vefat ettiğini belirtti.

Mehmet Emin Kırgil’in videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x