Mavi bültenle aranıyordu: İstanbul’da yakalandı

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada mavi bültenle aranan Shamil Amirov’un yakalandığını açıkladı.

Operasyon hakkında detayları da paylaşan Bakan Yerlikaya, operasyonu düzenleyen polis ekiplerini de tebrik etti.

‘Ülkemizi uluslararası ve ulusal organize suç örgütlerinden temizlemeye kararlıyız.’ diyen Bakan Yerlikaya, ‘Bir bir yakalayıp Adalete teslim edeceğiz.’ ifadelerini kullandı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Mavi Bülten’le aranan ve #Rusya’da faaliyet gösteren “Thieves in Law” Organize Suç Örgütü Yöneticilerinden “Shamil AMIROV” İstanbul’da yapılan “KAFES-15” Operasyonuyla yakalandı Uluslararası ve ulusal organize suç odaklarıyla, zehir tacirleriyle mücadelemiz artarak devam edecek. Nefeslerini keseceğiz İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce organize suç örgütü üyesi olduğu ve dolandırıcılık suçundan İnterpol tarafından hakkında Mavi bülten çıkarılan Shamil AMIROV’un İstanbul Sarıyer’de yaşadığı tespit edilmiş ve Kafes-15 operasyonuyla yakalanmıştır. Operasyonu düzenleyen Kahraman Polislerimizi tebrik ediyorum Ülkemizi uluslararası ve ulusal organize suç örgütlerinden temizlemeye kararlıyız. Bir bir yakalayıp Adalete teslim edeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x